Chci darovat

StarDance pro Paraple 2021

Propojení pořadu StarDance a Centra Paraple je vždy výjimečné a nejinak tomu bylo i letos. Z „našeho“ hvězdného večera jsme se v sále či na obrazovkách České televize mohli těšit v sobotu 27. listopadu.

Benefiční večer pořadu StarDance opět přinesl neopakovatelnou atmosféru. Letos v novém formátu – pět tanečních párů věnovalo své tance pěti klientům Centra Paraple, kteří se pro tento večer stali jejich patrony. Těšit jsme se mohli z rumby, tanga a quickstepu, ve kterých zazářily taneční páry Jan Cina s Adrianou Maškovou, Martina Viktorie Kopecká s Markem Dědíkem, Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou, Tereza Černochová s Dominikem Vodičkou a Mirai Navrátil s Terezou Pruckovou.

Druhou část večera otevřel společný tanec všech patronů a tanečních párů v úchvatné choreografii Marka Zelinky, ve které hendikep nebyl žádnou překážkou. Tanečníci na vozíku v ní museli spojit síly s odvahou, když se na závěr tance nechali, za doprovodu písně Fly me to the Moon, vynést vysoko nad hlavy tanečních párů i diváků, což jim poskytlo pro ně nezvyklou perspektivu. Za Centrum Paraple to roztočili klienti Rozálie Niké Mošovská, Adriana Hartman Augustínová, Stanislav Zatloukal, Miroslav Grill a Marcel Syrůček. 

Na konci slavnostního večera se nevyřazovalo a všechny taneční páry tak postoupily do dalšího kola. Pořadem opět provázeli skvělí moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben.