Chci darovat

StarDance 2021

Taneční páry v rámci pátého ročníku charitativního večera StarDance pomohly získat pro Centrum Paraple rekordní částku 21 525 429 korun, což je nejvíce za celou historii vysílání pořadu. Z našeho hvězdného večera jste se mohli těšit v sobotu 27. 11. ve 20:00 hodin.

Benefiční večer přinesl neopakovatelnou atmosféru. Letos pět tanečních párů věnovalo své tance pěti klientům z Centra Paraple, kteří se pro tento večer stali jejich patrony. Těšit jsme se mohli z rumby, tanga a quickstepu, ve kterých zazářily taneční páry Jan Cina s Adrianou Maškovou, Martina Viktorie Kopecká s Markem Dědíkem, Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou, Tereza Černochová s Dominikem Vodičkou a Mirai Navrátil s Terezou Pruckovou. Druhou část večera otevřel společný tanec všech patronů a tanečních párů v úchvatné choreografii Marka Zelinky, ve které handicap nebyl žádnou překážkou. Pořadem nás opět provedli moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben.

Zdeněk Svěrák ocenil podporu České televize, účinkujících a veřejnosti slovy: „Děkuji České televizi. Nejen, že nás informuje a baví, ale taky spojuje. Česká televize a její diváci pomáhají našim klientům na vozíku vrátit se po těžkém úrazu do života. Díky Vám všem tu pro ně je Centrum Paraple už 27 let!“

„V těžké době, která každý den přináší utrpení v přímém přenosu, je o to cennější cítit soudržnost lidí a jejich zájem o druhé. Moc děkujeme všem, kteří nás podporují a pomáhají tím nejen našim klientům, ale dělají svět milejší všem“
uvedl David Lukeš ředitel Centra Paraple.

V sedmém speciálním kole oblíbené velkolepé taneční show žádný soutěžící nevypadl. Diváci však mohli posílat nejen dárcovské DMS zprávy, ale také bylo možné přispět libovolnou finanční částkou pomocí QR kódu nebo věnovat finanční dar na sbírkový účet. Česká televize tak už popáté předala slavnostně šek v Centru Paraple za přítomnosti Zdeňka Svěráka, Davida Lukeše, tanečních párů a patronů.

SD 2021

Milí přátelé,

včerejší večer byl plný radosti a dojetí. Stát na konci pořadu po boku pana Svěráka, prezidenta Centra Paraple, vidět upřímné dojetí, které zalilo jeho oči slzami štěstí, bylo tak silné, že jakákoliv slova by těžko mohla vyjádřit sílu daného momentu. Benefiční pořad Stardance je velmi milá příležitost, jak poděkovat všem, kteří stojí za Centrem Paraple a ukazuje i v těžkých časech sílu naší společnosti pomáhat bližnímu svému.

Děkujeme všem, kteří nás podporují. Děkujeme České televizi za neutuchající podporu a za radost, kterou se podařilo přenést na všechny zúčastněné a diváky.

Děkujeme panu Svěrákovi, děkujeme našim zaměstnancům, spolupracovníkům a klientům, kteří společně tvoří krásný organismus Paraple.

Děkujeme za krásné zprávy, které k nám stále proudí a dovolím si citovat Gorjana Lazarova, generálního ředitele Orea Hotels & Resorts, nového hlavního partnera Centra Paraple: „Dobrý večer Davide, doufám, že po dnešku jste spokojen, myslím, že to bylo moc fajn. Dnes je společnost rozdělena a je strašně málo věcí, které lidi dávají dohromady a vám se to daří. Děkuji za příležitost a doufám, že vznikne hezká tradice. Děkuji a hezký večer.“

Krásnou první adventní neděli
David Lukeš (ředitel Centra Paraple)